kfc
CO W GARACH PISZCZY ZDROWIE

KFC- tabela wartości odżywczych

Spożywając posiłki na restauracjach typu fast food warto pamiętać, by spożywane dania były zdrowe i pełno wartościowe. Dlatego przygotowaliśmy tabele wartości odżywczych posiłków serwowanych w restauracji KFC. #zadbajozdrowie

ProduktKalorycznośćBiałkoTłuszczWęglowodanyBłonnik
kcalgggg
Cappuccino40,350,50
Cheesamisu3074,418,631,60,4
Dip BBQ260,40,15,80,4
Dip majonezowo-czosnkowy1070,211,31,50
Dip musztardowy4112,92,80,1
Dip orientalny300,207,20,2
Espresso20,10,200
Frytki duże2684,111,635,52,7
Frytki małe1792,77,723,71,8
Kanapka Brazer47436,316,143,36
Kanapka Grander71428,634,871,44,7
Kanapka Grander Texas8073345,663,94,2
Kanapka Longer30611,81042,32,8
Kanapka Mega Pocket H&S68934,43751,94,9
Kanapka pocket Kentacky69231,636,257,45,7
Kanapka Zinger48224,524,540,72,5
Ketchup220,305,20,3
Krusher czekoladowy KitKat duży4237,714,864,13,4
Krusher czekoladowy KitKat mały2264,2834,11,8
Krusher truskawkowy duży4276,813,569,62,1
Krusher truskawkowy mały2283,87,336,81,1
Kubełek frytek6129,426,481,16,2
Kukurydza3158,39,54910
Kurczak Hot&Spicy: nóżka25015,1179,30
Kurczak Hot&Spicy: pierś33625,120,612,60
Kurczak Hot&Spicy: skrzydełko23014,616,26,60
Kurczak Hot&Spicy: udko44821,432,517,50
Kurczak Hot&Spicy: żeberko53334,633,323,60
Kurczak Kentucky: nóżka17015,99,650
Kurczak Kentucky: pierś23625,411,57,80
Kurczak Kentucky: skrzydełko18514,511,26,50
Kurczak Kentucky: udko30121,819,79,30
Kurczak Kentucky: żeberko32636,415,310,90
Latte duże19610,610,215,60
Latte małe1477,97,611,70
Lody waniliowe – duże1944,58,125,80,6
Lody waniliowe – małe1102,64,614,60,4
Majonez1230,112,72,10,1
Mini Twister32611,415,335,52,1
Sałatka Brazer (bez sosu)14123,72,51,63,4
Sałatka Ceasar (bez sosu)29222,714,418,12,6
Sałatka Colesław1461,718,211,62,7
Sałatka Grecka (bez sosu)1336,68,96,62,7
Sałatka Picante (bez sosu)31825,218,712,62,4
Sałatka Piccolo (bez sosu)120,60,34,21
Sos ceasar1690,616,15,50,5
Sos czekoladowy410,30,19,40
Sos piccante1880,318,84,40,3
Sos truskawkowy430,10,110,40,5
Sos vinegrette580,31,710,60,3
Twister54019,428,351,52,9
Twister Brazer43127,517,637,65,5
Wiśniowy deser jogurtowy20636,633,81,2
*opracowane na podstawie – H.Kunachowicz, I.Nadolna, B.Przygoda, K.Iwanow „Tabele składu i wartości odżywczej żywności”, PZWL, Warszawa 2005

MADZIA

fot. pixabay

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *